» »

Google Play Music

Google Play Music

weasel ::

Uporablja/plačuje to storitev kdo izmed vas?

Če ima kdo odgovor na ta vprašanja bi bil zelo vesel:
- Ali se da sortirati pesmi še kakorkoli drugače, kot pa samo po popularnosti?
- Ali se da followat določenega izvajalca, torej, da dobim nek notification, ko izda nov singl/album?
- Ali se da izdelat nove playliste glede na žanr?

golf3 ::

Uporabljam Google play music in zadošča osnovni funkciji. Pretakanje glasbe. Je pa po mojem mnenju app zelo omejen. Nisem prepričan vendar se mi zdi da ne podpira nobene od tvojih naštetih funkcij.

Če primerjam Google play music z Spotify je slednji veliko boljši, ampak na žalost ga ni v Sloveniji.

weasel ::

Je kaj namigovanj, da bi Spotify bil na voljo v Sloveniji v bliznji prihodnosti? Se mi zdi skoda placevati 6 evrov za Play Music, ce nima skoraj nic dodatnih funkcionalnosti, kot pa samo predvajanje specificnih pesmi.

Dosan ::

Tisti ki ste trenutno subscribani imate sedaj še dostop do kontekstualnih playlistov :)

http://www.androidpolice.com/2016/06/08...

(če tega ne vidite na svojem deviceu - > Settings->Refresh)

OK.d ::

Ali se še komu dogaja, da ne more kar naenkrat nalagati svoje glasbe na stran.
Piše, da ni mogoče varno vzpostaviti povezave z računom, 14 dni pred tem je bilo še to možno.
Mogoče pa je finta v tem, da sem medtem dobil povabilo da migriram svojo muzko na YTM in tega še nisem storil?
LPOK.d

Gone ::

Če še nisi, daj. GPM bodo ukinili najkasneje do konca leta. Je pa škoda, ker je ytm dosti slabša...

kriko1 ::

Tudi jaz sem naredil transfer iz GPM na YTM in nisem ravno zadovoljen.

Sedaj sem ugotovil da mi assistant poskusa predvajati posnetke med voznjo (kar ne gre) namesto glasbe - kar je neuporabno.
Sem jih ze parkrat kontaktiral in samo me mecejo od supporta do supporta :D

OK.d ::

Kako to misliš predvajati - random?
LPOK.d

Mavrik ::

kriko1 je izjavil:


Sedaj sem ugotovil da mi assistant poskusa predvajati posnetke med voznjo (kar ne gre) namesto glasbe - kar je neuporabno.
Sem jih ze parkrat kontaktiral in samo me mecejo od supporta do supporta :D


Ugh, a to za uploadane komade?
The truth is rarely pure and never simple.

kriko1 ::

Ma ne, kar na splosno.

Npr.: "Ok google, play Yotto - Personal space on Youtube Music" (prav eksplicitno)
Home mini: "It looks like your video device is offline"
Telefon: "Ok, but first you'll have to unlock your device"
Android Auto: "Sorry, I can't play videos in the car"

Sem opazil da med music services imam Youtube (Youtube music premium - migracija iz GPM narocnine), vendar po netu opazam screenshote zaslona kjer uporabniki imajo Youtube Music. Ne vem kje je fora.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kriko1 ()

GupeM ::

Ja, to tud mene jezi. Na GPM mi normalno predvaja, če pa rečem play... On YouTube Music, mi pa navaden YT odpre.

Je pa YT premium res fajn. Sem zadnjič na telefonu od punce nekaj gledal YT. Nevzdržno, kok je enih reklam.

Mavrik ::

Hm, joj, zdaj vidim tudi pri sebi - na seznamu servisov ni YouTube Music in Spotifya (YTM ima drugo ikono kot YouTube Premium). Posledično lahko zberem samo video YouTube kar pomeni da je vse zlomljeno.

Bom probal zatežiti če se bo kdo zmigal.
The truth is rarely pure and never simple.

OK.d ::

GupeM je izjavil:

Ja, to tud mene jezi. Na GPM mi normalno predvaja, če pa rečem play... On YouTube Music, mi pa navaden YT odpre.

Je pa YT premium res fajn. Sem zadnjič na telefonu od punce nekaj gledal YT. Nevzdržno, kok je enih reklam.

Saj tudi Chrom browser na telefonu je skoraj neuporaben zaradi reklam:P
LPOK.d

Gone ::

Ja, uporabljaj Edge, performančno isto kot Chrome, le addblocker ima vgrajen. Sam sem ravno zaradi Chrome mobile šel povsod na Edge (zaradi sinhronizacije)

OK.d ::

Drugače uporabljam Kiwi browser - brez reklam, omenil pa sem samo kot primer neuporabnosti sicer smo že offtopic;)
LPOK.d

Gone ::

se pardoniram

kriko1 ::

Mavrik je izjavil:

Hm, joj, zdaj vidim tudi pri sebi - na seznamu servisov ni YouTube Music in Spotifya (YTM ima drugo ikono kot YouTube Premium). Posledično lahko zberem samo video YouTube kar pomeni da je vse zlomljeno.

Bom probal zatežiti če se bo kdo zmigal.


Imas kako idejo kam se obrniti? Jaz sem poskusil Youtube Music ter Google Home support (ker takrat sem zasledil da mi na Google Home to pocne, sele kasneje sem ugotovil da povsod). Assistant support je samo prek telefona in najbrz tudi v urah kadar mi spimo na tej celini (to je vse kar so mi lahko dali).

GupeM ::

OK.d je izjavil:

GupeM je izjavil:

Ja, to tud mene jezi. Na GPM mi normalno predvaja, če pa rečem play... On YouTube Music, mi pa navaden YT odpre.

Je pa YT premium res fajn. Sem zadnjič na telefonu od punce nekaj gledal YT. Nevzdržno, kok je enih reklam.

Saj tudi Chrom browser na telefonu je skoraj neuporaben zaradi reklam:P

Ne, ni povsem isto. Tiste reklame niso tako moteče. Na YT so veliko bolj moteče. Ko brskaš po spletu imaš telefon tako ali tako v roki in pač poskrolaš malo naprej, če se ti reklama že prikaže. Pri YT pa pogosto predvajaš celo playlisto ali pa uporabljaš autoplay, pa telefona nimaš v rokah, da bi preskočil, če je to sploh možno.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

android youtube v ozadju je možno? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
558797 (723) stevemcq_
»

Spotify od 15.7. pri nas (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
10616085 (8594) OK.d
»

Vrača se WinAmp (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
10222252 (4547) zavajon
»

itunes, spotfy, google music.....

Oddelek: Mobilne tehnologije
478873 (6765) Romancek1
»

YouTube pripravlja plačljivo verzijo Music Key

Oddelek: Novice / Ostale najave
2912255 (9931) CaqKa

Več podobnih tem