» »

Robin Hood (2018)

Robin Hood (2018)

Temo vidijo: vsi
1 2
3
»

oo7 ::

Sem pogledal.
Edino kar mi je bilo všeč je kako je streljal puščice :)
Če bi vsaj obleke imeli normalne za tisti čas bi bilo pol boljše tako pa zgleda vse skupaj ne vem kaj bi rekel :))
Nadaljevanja sigurno ne bo, ker je bil film flop ampak čez kakšnih 5-10 let spet kakšen reebot.

djabi ::

Tudi jaz sem ga pogledal.

Po pravici povedano sploh ni slab in ne vem zakaj, ampak tudi kostimi so zanimivi in naredijo (po svoje) primerno vzdušje.
Ravno zaradi tega me je spomnil na meni ljubi film iz 90-ih: Beowulf z Christopher Lambert.

Bwaze6 ::

Jokanje, zakaj Robin Hood ni bolj "avtentičen", kar se tiče kostumov, arhitekture in opreme, tule po mojem nima smisla. Gre pač za čisto stilizirano fantazijo / alternativno resničnost, podobno "King Arthur: Legend of the Sword" (2017) Guya Ritchieja.

So šli pač še dlje oz. malce v drugo smer. Borbe proti "arabcem" so bile kot posnetki ameriških vojakov v Iraku, riot police na ulicah Nottinghama...

Sicer pa, v katero dobo bi postavil Robina Hooda? Večina njegove "mitologije", ki ga umešča v nek točno določen čas, je mnogo kasnejša, posamezne omembe so iz 13. in 14. stoletja, prve ohranjene balade iz 15. stoletja, pomembni deli zgodbe (jemanje bogatim in dajanje revnim) se pojavijo prvič šele konec 16. stoletja... Podoben problem kot pri Kralju Arturju, če ga postavljaš v "avtentičen čas" (5. ali 6. stoletje), potem mu moraš stran porezati praktično vse anahronistične dodatke, napisane stoletja kasneje.

oo7 ::

Problem je, da so bili kostumi kot bi gledal kakšno modno pisto. Zbrali bi take kostume kot so jih imeli angleži tiste čase.

ahac ::

oo7 je izjavil:

Problem je, da so bili kostumi kot bi gledal kakšno modno pisto. Zbrali bi take kostume kot so jih imeli angleži tiste čase.

Drugi Robin Hood filmi so to naredili prav:
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

Bwaze6 ::

oo7 je izjavil:

Problem je, da so bili kostumi kot bi gledal kakšno modno pisto. Zbrali bi take kostume kot so jih imeli angleži tiste čase.


Days of yore? :D

oo7 ::

13th/14th century

Kurzweil ::

Zgleda mi gre predobro v življenju in se potem tu pa tam kar sam kaznujem... ne vem zakaj, ampak sem si ogledal tale obup od filma, sicer ima na IMDB oceno preko 5, ampak jaz bi mu dal še manj. Dejansko je vse slabo in prava žalitev za celotno Robin Hood franšizo. Ridley Scottov Robin Hood, proti temu izgleda mojstrovina. Preprosto ne najdem besed kako slab je ta film.

Vazelin ::

Tale movie je verjetno kar precej karier uničil:))
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Furbo ::

Spet eno politično korektno posilstvo stare blagovne znamke. Zeh. Enkrat jim bo že pripeljalo, če ne prej pa potem, ko bodo v bankrotu.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

D3m ::

Kurzweil je izjavil:

Zgleda mi gre predobro v življenju in se potem tu pa tam kar sam kaznujem... ne vem zakaj, ampak sem si ogledal tale obup od filma, sicer ima na IMDB oceno preko 5, ampak jaz bi mu dal še manj. Dejansko je vse slabo in prava žalitev za celotno Robin Hood franšizo. Ridley Scottov Robin Hood, proti temu izgleda mojstrovina. Preprosto ne najdem besed kako slab je ta film.


Dober si. Jaz sem obupal po dobri uri in zbrisal s pogona.

Ali se staram ali pa sem bolj občutljiv na šit filme.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Vazelin ::

Kljub vsemu zgleda ne bodo zgube naklepali:D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

bambam20 ::

Kurzweil je izjavil:

Zgleda mi gre predobro v življenju in se potem tu pa tam kar sam kaznujem... ne vem zakaj, ampak sem si ogledal tale obup od filma,



Najnovejše mačje pokopališče si raje poglej.

Kurzweil ::

@D3m, sej tudi js sem ga gledal po 5-20 min naenkrat, več nikdar nisem zmogel.
@rupsi31, mogoče pa se res lotim :D Pride tudi kdaj tak čas... sem imel enkrat obdobje, ko sem pogledal najslabše ocenjene filme na IMDB, ampak tam pričakuješ poden od podna in potem si mogoče celo pozitivno presenečen tu pa tam, tu pa te udari direkt v srce.

Vazelin ::

Pet Sematary 2019 je precej zanikrn oz. brez dodane vrednosti.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

bambam20 ::

Vazelin je izjavil:

Pet Sematary 2019 je precej zanikrn oz. brez dodane vrednosti.


Tiho ti, ki nimaš okusa za filme. 99% folka so vsi navdušeni in ga hvalijo. seveda ste izjeme, kot so izjeme vegani, gayi, transeksulaci , feministke, cigani...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

Vazelin ::

https://screenrant.com/bad-movies-destr...

Lahko na ta list dodamo še Jamie Foxx-a in Robin hood?
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

oo7 ::

V izdelavi nov Robin Hood film.

Slo naj bi za najbolj temačen Robin Hood film z naslovom The Death of Robin Hood.

V glavni vlogi Hugh Jackman in Jodie Comer .



The Death of Robin Hood will focus on the titular character as he grapples with "his past after a life of crime and murder." As the logline and title imply, this film will be a much darker take than previous adaptations of English folklore, such as the adaptation Disney released in 1973.


Produkcija filma se bo začela februarja 2025.
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Disney Plus (Disney+) (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
6211458 (688) opeter
»

The Orville (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
799396 (3191) cias
»

Mortal Engines (2018) (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
9815020 (9754) bambam20
»

Kim Dotcom bo verjetno izročen ZDA

Oddelek: Novice / Tožbe
4514815 (12711) moonpowd
»

Nemški filmi

Oddelek: Sedem umetnosti
196490 (6076) mlamat

Več podobnih tem