» »

Varuh človekovih pravic, koliko to stane? In opcija ukinitve ?

Varuh človekovih pravic, koliko to stane? In opcija ukinitve ?

BRBR ::

Razlog da sem klical na urad VČP: pošljem mail na UE (uradni osebi directly) v 5 minutah po tem, ko se dogovorim z uradno osebo, da ga bom poslal, brez odgovora 20 dni, opozorim - izvem da šele zdaj gleda mail - dejansko med telefonskim pogovorom brska po mailboxu, evidentno za Find še ni slišala, po skupaj 1 mesecu dobim nonanswer. Vsebina mojega maila je gladko ignorirana. Zadevna uradnica je z današnjim dnem nastopila permanentno stavko ali jo je samo podaljšala, permanentno tudi čez ćas konca uradne stavke.

Zdajle pokličem na urad VČP in ugotovijo, da imajo v zvezi z mano odprto zadevo že +/- 7 mesecev (razlog, da so to izvlekli je, da niso zapopadli obsežnosti problema s katerim se spopadam trenutno in je treba najti vse kar pride pod roke da se stvar divertira).
Ni odgovora na to 7 mesecev trajajočo študijo. Gospa, na telefonu, sicer nič kriva se v vsem z mano strinja, finalno moje vprašanje pa ali bo trajalo 20 let, da bom dobil odgovor na zadevo zdaj trajajočo 7 mesecev, in citiram, je povedala: "po moje, da bo prej". Ampak je nekako zvenela resignirano, negotovo, tako, da to mnenje ni v kamen zapisano. Kamot bo več kot 20 let ali pa, zelo gotovo, nikoli.

Za crknit smešno.

Antikopičenje uradov, inštitutov itd. bi morali začeti pri tem uradu ? Samo malo je problem, ker mafija republika slovenija ne razume besede antikopičenje.

Ali imamo sploh kakšno možnost, kao v demokraciji, da ukinemo tak urad in take za katere še sploh nismo slišali ?
Never underestimate the power of idiots in large groups.

jeremenen ::

Vse v pisni obliki, po tel lahko kdorkoli reče karkoli. In plačaš odvetnika, da zgublja živce s tem. Ne, da se ti ukvarjaš direkt s temi klovni.

DePalmo ::

Očitno nisi prebral kaj je dec napisal. Je poslal v pisni obliki in to dvema različnima uradoma, pa ga oba ignorirata.

Bi tudi jaz ukinil kakšne nepotrebne urade, a postopkov zanj ne vem. Oz. se sprašujem če je to sploh možno, da podaš pobudo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Policija & državljan (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15939997 (30299) Mehmed
»

Garancijska nalepka (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
828905 (6131) Invictus
»

Simobil - količina prenešenih podatkov (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
528074 (7005) BlueRunner
»

Mnenje: totalitarni vzgibi slovenskih oblasti pri odnosu do interneta (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Novice / Nova vsebina
29136546 (28668) driver_x

Več podobnih tem