» »

xiaomi telefoni in ostale naprave

xiaomi telefoni in ostale naprave

««
367 / 375
»»

Ricky_82 ::

Valvoline je izjavil:

Ricky_82 je izjavil:

Kateri ROM najboljse deluje na Mi 11 Lite 4G? Brez odvecnega balasta,da je kamera ok,baterija in da vse ostalo smooth. In kdo mi lahko to zihta?
Tnx za info

Telefon se mora najprej odklenit, za to pa cakas 120-350ur po logiranju z xiaomi accountom, odvisno ce si zelenec ali izkusen *majster*. Sn odklenil najmanj 30 telefonov pa mi se vedno rukne 168ur cakanja. Telefon odklenes z miui unlock po poteku sporocenega casovnega obdobja. Zadnje xiaomieu 13 ter 14 lahko flashas v fastboot nacinu kar te top in simpl ko keks, prej si moral nalagat se custom recovery. Vsa navodila dobis na spletu. Miui 14 global vsaj za mi11i je definitivno slabo spacano sranje, odkar sem fleshnil zadnjo miui 13 xiaomieu fastboot telefon dela u nulo, za 3-4 ur boljsi sot kot pri globalnem miui 14,tezava z autobrightness je se vedno tu iscem custom table za fleshnit. Lahko sprobas nalozit tudi oficialni indonesia rom, kar je neka izvedenka china roma, baje precej boljsi kot global rom ima miuijeve sms ter dialer aplikacije.

Aha. Telefon je sicer odklenjen,vsaj tako pise v meniju pod "moznosti za razvijalce". Mi lahko prosim das link do Roma,ki naj bi deloval se OK. Sam imam trenutno nalozen Global 14.02.0. in je res obup. App se sesuvajo,notifikacije za sporocila dokler sporocila ne odprem nonstop piskajo. Telefon tudi dostikrat blokira.
 odklenjen telefon

odklenjen telefon

darck ::

Jaz imam naložen tudi Miui 14.02.0. na telefonu Poco X5 Pro 5G in ja slabše deluje kakor poprej 13 verzija. Kot pravim včasih pride da mi zmanjka ta opravilna vrstica spodaj,ko imaš tri tipke pa včasih tudi mobilnih podatkov ne prenaša čeprav priikazuje,da je signal in ga je potrebno dati na ponovni zagon. Tudi jassno mi ni zakaj toliko časa je potrebnega,da se telefon postavi v delovanje ko ga vključiš ali zaženeš s ponovnim zagonom.

ZveeZ ::

V gospodinjstvu imamo 2 aparata na miui14/android 13. Oba global EEA, zaklenjena, fastboot debloatana in memory extension disabled.

Delujeta bp.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ZveeZ ()

Valvoline ::

Ricky_82 je izjavil:

Valvoline je izjavil:

Ricky_82 je izjavil:

Kateri ROM najboljse deluje na Mi 11 Lite 4G? Brez odvecnega balasta,da je kamera ok,baterija in da vse ostalo smooth. In kdo mi lahko to zihta?
Tnx za info

Telefon se mora najprej odklenit, za to pa cakas 120-350ur po logiranju z xiaomi accountom, odvisno ce si zelenec ali izkusen *majster*. Sn odklenil najmanj 30 telefonov pa mi se vedno rukne 168ur cakanja. Telefon odklenes z miui unlock po poteku sporocenega casovnega obdobja. Zadnje xiaomieu 13 ter 14 lahko flashas v fastboot nacinu kar te top in simpl ko keks, prej si moral nalagat se custom recovery. Vsa navodila dobis na spletu. Miui 14 global vsaj za mi11i je definitivno slabo spacano sranje, odkar sem fleshnil zadnjo miui 13 xiaomieu fastboot telefon dela u nulo, za 3-4 ur boljsi sot kot pri globalnem miui 14,tezava z autobrightness je se vedno tu iscem custom table za fleshnit. Lahko sprobas nalozit tudi oficialni indonesia rom, kar je neka izvedenka china roma, baje precej boljsi kot global rom ima miuijeve sms ter dialer aplikacije.

Aha. Telefon je sicer odklenjen,vsaj tako pise v meniju pod "moznosti za razvijalce". Mi lahko prosim das link do Roma,ki naj bi deloval se OK. Sam imam trenutno nalozen Global 14.02.0. in je res obup. App se sesuvajo,notifikacije za sporocila dokler sporocila ne odprem nonstop piskajo. Telefon tudi dostikrat blokira.
 odklenjen telefon

odklenjen telefon


Ce sem prav pogledal sta 2 varijante mi11 lite. Navadni ter 5G. Ce si ziher da je tvoj navadni tu mas zadnji fastboot xiaomieu 13:
https://androidfilehost.com/?fid=156642...
Zlowdas dol, raspakiras v nekem folderju, telefon das v fastboot mode, povezes z pcjem, kliknes na skripto za windows first_install_with_data_format (ne pozabi da to pobrise vse podatke na telefonu pri instalaciji). Svetujem da po flesanju ko prides v sistem se 1x naredi factory reset.

Installing with Fastboot:

Download Xiaomi.eu ROM zip file
Extract the ROM zip to a new folder
Power off your device
Boot your device in Fastboot mode (Hold volume down + power buttons)
Connect to PC via USB cable
Run one of the installation scripts (according to your PC operating system):
- first_install_with_data_format - with data wipe, if you're flashing Xiaomi.eu ROM for the first time or downgrading.
- update_rom - without data wipe, if you're updating from an older Xiaomi.eu ROM.
Done!

Remember:
If you are going from MIUI 14 (or later) Weekly ROM to MIUI 14 Stable ROM, you are doing a downgrade, so format data is mandatory!

Ce hocez izvlec maksimum od kamere obvezno gcam z xml nastavitvami za tvoj telefon, to pa dobis na celsoazevedo. Npr neki tazga:
https://www.celsoazevedo.com/files/andr...

Zgodovina sprememb…

Kodrnusa ::

A kdo ve ali se da na xiaomi pad 5 omogociti multiuser brez odklepanja bootloaderj?

amacar ::

Lako uporabiš second space za dva uporabnika, za več pa ni neke alternative. Drugače sem se nekaj ukvarjal preko menuja skritih opcij (kjer omogočiš default androidov multiuser support) ampak ni delovalo najboljše.

Wolfie ::

Zdravo,

imam nekaj mesecev starega Redmi note 12 pro in opažam, da se zelo zmanjšuje razpoložljivi pomnilnik telefona predvsem na račun sistemskih datotek. Skoraj tri mesece nazaj so mi te zasedale 25GB, sedaj je ta številka že 50GB. V vmesnem času pa, če se morda naložil eno ali dve aplikaciji, posodabljam pa zaradi omenjene težave tudi poredko. Ali ima še kdo podobne težave?

ZveeZ ::

Wolfie je izjavil:

Zdravo,

imam nekaj mesecev starega Redmi note 12 pro in opažam, da se zelo zmanjšuje razpoložljivi pomnilnik telefona predvsem na račun sistemskih datotek. Skoraj tri mesece nazaj so mi te zasedale 25GB, sedaj je ta številka že 50GB. V vmesnem času pa, če se morda naložil eno ali dve aplikaciji, posodabljam pa zaradi omenjene težave tudi poredko. Ali ima še kdo podobne težave?

Poglej predpomnilnik aplikacij.
Npr kak chrome zna hitro zapolniti nekaj gb.

Wolfie ::

ZveeZ je izjavil:

Wolfie je izjavil:

Zdravo,

imam nekaj mesecev starega Redmi note 12 pro in opažam, da se zelo zmanjšuje razpoložljivi pomnilnik telefona predvsem na račun sistemskih datotek. Skoraj tri mesece nazaj so mi te zasedale 25GB, sedaj je ta številka že 50GB. V vmesnem času pa, če se morda naložil eno ali dve aplikaciji, posodabljam pa zaradi omenjene težave tudi poredko. Ali ima še kdo podobne težave?

Poglej predpomnilnik aplikacij.
Npr kak chrome zna hitro zapolniti nekaj gb.


Problem je, ker mi kaže zasedenost pri sistemskih datotekah.

Presky ::

Na Redmi Poco x4 Pro 5g mi noče predvajati 2/4 k video in vedno javlja napako:

## Exception
* __User Action:__ play stream
* __Request:__ Player error[type=ERROR_CODE_DECODER_INIT_FAILED] occurred while playing
* __Content Country:__ SI
* __Content Language:__ sl-SI
* __App Language:__ sl_SI
* __Service:__ YouTube
* __Version:__ 0.4
* __OS:__ Linux Android 12 - 31


```
com.google.android.exoplayer2.ExoPlaybackException: MediaCodecVideoRenderer error, index=0, format=Format(315, null, null, video/x-vnd.on2.vp9, vp9, 31319491, en, [3840, 2160, 60.0], [-1, -1]), format_supported=NO_EXCEEDS_CAPABILITIES
at com.google.android.exoplayer2.ExoPlayerImplInternal.handleMessage(ExoPlayerImplInternal.java:578)
at android.os.Handler.dispatchMessage(Handler.java:102)
at android.os.Looper.loopOnce(Looper.java:211)
at android.os.Looper.loop(Looper.java:300)
at android.os.HandlerThread.run(HandlerThread.java:67)
Caused by: com.google.android.exoplayer2.mediacodec.MediaCodecRenderer$DecoderInitializationException: Decoder init failed: c2.qti.vp9.decoder, Format(315, null, null, video/x-vnd.on2.vp9, vp9, 31319491, en, [3840, 2160, 60.0], [-1, -1])
at com.google.android.exoplayer2.mediacodec.MediaCodecRenderer.maybeInitCodecWithFallback(MediaCodecRenderer.java:1021)
at com.google.android.exoplayer2.mediacodec.MediaCodecRenderer.maybeInitCodecOrBypass(MediaCodecRenderer.java:537)
at com.google.android.exoplayer2.mediacodec.MediaCodecRenderer.onInputFormatChanged(MediaCodecRenderer.java:1453)
at com.google.android.exoplayer2.video.MediaCodecVideoRenderer.onInputFormatChanged(MediaCodecVideoRenderer.java:917)
at com.google.android.exoplayer2.mediacodec.MediaCodecRenderer.readSourceOmittingSampleData(MediaCodecRenderer.java:954)
at com.google.android.exoplayer2.mediacodec.MediaCodecRenderer.render(MediaCodecRenderer.java:769)
at com.google.android.exoplayer2.ExoPlayerImplInternal.doSomeWork(ExoPlayerImplInternal.java:1007)
at com.google.android.exoplayer2.ExoPlayerImplInternal.handleMessage(ExoPlayerImplInternal.java:502)
... 4 more
Caused by: java.lang.IllegalArgumentException
at android.media.MediaCodec.native_configure(Native Method)
at android.media.MediaCodec.configure(MediaCodec.java:2176)
at android.media.MediaCodec.configure(MediaCodec.java:2092)
at com.google.android.exoplayer2.mediacodec.AsynchronousMediaCodecAdapter.initialize(AsynchronousMediaCodecAdapter.java:156)
at com.google.android.exoplayer2.mediacodec.AsynchronousMediaCodecAdapter.access$100(AsynchronousMediaCodecAdapter.java:50)
at com.google.android.exoplayer2.mediacodec.AsynchronousMediaCodecAdapter$Factory.createAdapter(AsynchronousMediaCodecAdapter.java:103)
at com.google.android.exoplayer2.mediacodec.DefaultMediaCodecAdapterFactory.createAdapter(DefaultMediaCodecAdapterFactory.java:111)
at com.google.android.exoplayer2.mediacodec.MediaCodecRenderer.initCodec(MediaCodecRenderer.java:1099)
at com.google.android.exoplayer2.mediacodec.MediaCodecRenderer.maybeInitCodecWithFallback(MediaCodecRenderer.java:1010)
... 11 more

```



A se da kako nastaviti da bo delalo? Na redmi note 8 mi pa predvaja 2k/4k
BIOHAZARD 4

ZveeZ ::

SoC sploh podpira 4k predvajanje? Ne a?

You bought the wrong budget phone:)

Presky ::

Kaj je SoC? Aja mislil sem za youtube, da ne predvaja 2/4k
Kako je mozno, da na 5let starem redmi note 8 pro pa predvaja na youtube 2/4k?
BIOHAZARD 4

errhec ::

SOC je "procesor", v tvojem telefonu podpira predavanje samo do FHD resolucije.

Video Playback
Resolution: Up to 1080p @ 60 fps
Codecs: H.264 (Advanced Video Coding (AVC)), VP9, H.265 (High Efficiency Video Coding (HEVC))
Display
Maximum On-Device Display Resolution: FHD+ @ 120 Hz, HD+ @ 120 Hz
Pixels: 900 × 1600, 1080 × 2520

BERI
dd

Presky ::

Kako je mozno, da ima telefon Poco x4 pro slabsi procesor od redmi note 8 pro?
BIOHAZARD 4

ZveeZ ::

Presky je izjavil:

Kako je mozno, da ima telefon Poco x4 pro slabsi procesor od redmi note 8 pro?

Sej nima slabsega. Le 4k ne podpira, ker itak ni potrebe.

ZveeZ ::

Wolfie je izjavil:

ZveeZ je izjavil:

Wolfie je izjavil:

Zdravo,

imam nekaj mesecev starega Redmi note 12 pro in opažam, da se zelo zmanjšuje razpoložljivi pomnilnik telefona predvsem na račun sistemskih datotek. Skoraj tri mesece nazaj so mi te zasedale 25GB, sedaj je ta številka že 50GB. V vmesnem času pa, če se morda naložil eno ali dve aplikaciji, posodabljam pa zaradi omenjene težave tudi poredko. Ali ima še kdo podobne težave?

Poglej predpomnilnik aplikacij.
Npr kak chrome zna hitro zapolniti nekaj gb.


Problem je, ker mi kaže zasedenost pri sistemskih datotekah.

Hmm.. ne bi vedel na pamet kaj tocno ti zaseda prostor.
Ti pa dam en nasvet.
Izklopi "memory extension oz. expansion" opcijo. Telefon bo deloval bolje brez dodatnega navideznega rama, imel bos par Gb vec placa, pa se veliko manj se bo UFS obrabil skozi leta.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ZveeZ ()

Presky ::

Kje se da to izklopiti na Poco x4? Tnx
BIOHAZARD 4

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Presky ()

Presky ::

Edit, sem našel ampak imam že izklopljen memory extension. Kaj pridobim če ga vklopim?

Lp
BIOHAZARD 4

ZveeZ ::

Presky je izjavil:

Edit, sem našel ampak imam že izklopljen memory extension. Kaj pridobim če ga vklopim?

Lp

Nic.

gregc1 ::

Moja mami ima xiaomi a2 in sem ji ze 4krat menjal baterijo. ko zamenjam zdrzi kaksnih cca 6 mesecev potem se napihne in ne drzi nic vec. ne vem od katerega proizvajalca je baterija. vedno kupim z amazona in je vedno drugi proizvajalec.

kaksna ideja kaj bi to lahko bilo? je baterija zanic ali je telefon? mogoce polnilec. telefon dela vredu brez problema.

ZveeZ ::

gregc1 je izjavil:

Moja mami ima xiaomi a2 in sem ji ze 4krat menjal baterijo. ko zamenjam zdrzi kaksnih cca 6 mesecev potem se napihne in ne drzi nic vec. ne vem od katerega proizvajalca je baterija. vedno kupim z amazona in je vedno drugi proizvajalec.

kaksna ideja kaj bi to lahko bilo? je baterija zanic ali je telefon? mogoce polnilec. telefon dela vredu brez problema.


Zelo verjetno samo slabe baterije in kljub drugi nalepki, isti proizvajalec.
Naredi ji (si) uslugo in ji kupi eno poceni motorolo ali nokio (enak UI kot Mi A2) da bo imela par let mir.

wcpapir ::

Presky je izjavil:

Smešno mi je, da moj rezervni starejši gsm Redmi Note 8 pro predvaja

8 pro je bil najboljsi xiaomi, pa jih imamo doma ene 5 novejsih in je vse crap.

ZveeZ ::

wcpapir je izjavil:

Presky je izjavil:

Smešno mi je, da moj rezervni starejši gsm Redmi Note 8 pro predvaja

8 pro je bil najboljsi xiaomi, pa jih imamo doma ene 5 novejsih in je vse crap.

Rn8pro je bil "predober" za svoj cas in budget. Enako je z rn10pro, ko so ga letos rebrandali, mu dodali hitrejse polnjenje in re-releasali kot rn12pro 4g.
se codename "sweet" je ostal enak, zato pricakujem da bo kak xiaomieu za rn10pro vztrajal do A15 miuiXY :)

wcpapir ::

Mene fascinira, takrat sem kupil rn8pro mislim da celo na predizidu, uporabljal dve leti, potem ga je imela moja, razbila parkrat celo zadnjo plat... pozamenjal to za par eur. Sedaj ga uporabljata otroka pa baterija še vedno drži super. Sploh pa še ta telefon ni poln teh reklam kot so novi.

Že ima xiaomi kak iphone killer ?

ZveeZ ::

Xiaomi ne bo nikoli imel iphone killerja.
Tudi ce so novi na podobnem nivoju, so tudi enako dragi. Kdo je tako nor, da bi za 1300€ raje kupil "xiaomi 15 ultra sport v8 pro plus 5G hybrid" namesto "iphone 16 pro max+++"?
Ce ne drugo, bi izgubil veliko vec na re-sell vrednosti.

Ricky_82 ::

Rabil bi Google Cam za Xiaomi mi 11 lite 4G in zraven se configuration file. Mi lahko kdo priporoča kje to dobiti?
Probal sem naloziti https://www.celsoazevedo.com/files/andr... (com.google.android.GoogleCameraEng) ampak ne dobim config. file-a za Mi 11 lite 4G.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ricky_82 ()

estons ::

Kateri je trenutno price-performance mobilni telefon? Moj zadnji Xiaomi je bil Mi A1, ki mi je bil zelo všeč, ampak sem potem bil prisiljen vzeti nek LG krš (za službeni telefon) in ga po inerciji imam že 2 leti.
Kaj naj gledam zdaj? Budžet recimo do 300€, prioriteta fotke, muzika, Zoom/Meet, Viber/Whatsapp/Slack/maili, od igric je aktualno samo Just Dance z otroki. Vmes smo v družini nabavljali en Redmi, ki se je zaciklal v bootloader loop po 6 mesecih, pa ne bi rad ponovil izkušnje.
Nasveti, priporočila?

Zimonem ::

Pinturicchio ::

https://m.gsmarena.com/google_pixel_6a-...
Verjetno najboljši telefon v tem cenovnem rangu. Sploh kar se tiče fotk.

bbobst ::

Zdravo.
Ali se kje v Slo da kupiti Xiaomi Redmi Note 12 Turbo.
Kot vidim je razlika med njim in Poco F5 samo v ekranu,zato bi si raje kupil Redmi Note 12 Turbo
ker je veliko cenejši.
AMD Ryzen 7 5800X + Be quiet! DARK ROCK PRO 4, MSI MPG X570 GAMING PLUS
Palit RTX3070 Gaming Pro OC 8 Gb , Team Group T-Force Zeus 32GB Kit (2x16GB)
Team Group T-CREATE NVMe SSD, Corsair CX650M, Be quiet! Silent Base 601

Yossarian ::

Imam tablico Xiaomi pad 6, zraven sem dobil tipkovnico, ki pa žal nima šumnikov. Ali se to da kako nastavit ali ne? Če ne, jo prodajam.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

Luka99 ::

ZveeZ je izjavil:

Xiaomi ne bo nikoli imel iphone killerja.
Tudi ce so novi na podobnem nivoju, so tudi enako dragi. Kdo je tako nor, da bi za 1300€ raje kupil "xiaomi 15 ultra sport v8 pro plus 5G hybrid" namesto "iphone 16 pro max+++"?
Ce ne drugo, bi izgubil veliko vec na re-sell vrednosti.

za poco f5 potem še nisi slišal

ZveeZ ::

Luka99 je izjavil:

ZveeZ je izjavil:

Xiaomi ne bo nikoli imel iphone killerja.
Tudi ce so novi na podobnem nivoju, so tudi enako dragi. Kdo je tako nor, da bi za 1300€ raje kupil "xiaomi 15 ultra sport v8 pro plus 5G hybrid" namesto "iphone 16 pro max+++"?
Ce ne drugo, bi izgubil veliko vec na re-sell vrednosti.

za poco f5 potem še nisi slišal

Sarkazem?;)

stefi91 ::

XIAOMI 12 PRO

zdravo mene zanima ce je gdo imel tezavo da se mu samo od sebe telefon priziga in ugasa...HVALA

Horas ::

heknali so ti?

kako je drugače možno, kot če imaš kak malware gor?
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

estons ::

V roku 10 minut od nastavitve popolnoma novega Pocota sem na mail, ki ni nikjer objavljen in ga uporabljam samo kot userja na mobitelu (na prejšnjemu ne-Xiaomiju in zdajšnjemu Xiaomiju), dobil prvi spam. Slučajno ali ne, kdo bi vedel.

kanarin ::

ZveeZ je izjavil:

Luka99 je izjavil:

ZveeZ je izjavil:

Xiaomi ne bo nikoli imel iphone killerja.
Tudi ce so novi na podobnem nivoju, so tudi enako dragi. Kdo je tako nor, da bi za 1300€ raje kupil "xiaomi 15 ultra sport v8 pro plus 5G hybrid" namesto "iphone 16 pro max+++"?
Ce ne drugo, bi izgubil veliko vec na re-sell vrednosti.

za poco f5 potem še nisi slišal

Sarkazem?;)


Zakaj sarkazem ? Za 400-500 € je Poco F5 Pro dejansko iPhone killer. Seveda ne absolutno ampak ko kriteriju P/P.

ZveeZ ::

kanarin je izjavil:

ZveeZ je izjavil:

Luka99 je izjavil:

ZveeZ je izjavil:

Xiaomi ne bo nikoli imel iphone killerja.
Tudi ce so novi na podobnem nivoju, so tudi enako dragi. Kdo je tako nor, da bi za 1300€ raje kupil "xiaomi 15 ultra sport v8 pro plus 5G hybrid" namesto "iphone 16 pro max+++"?
Ce ne drugo, bi izgubil veliko vec na re-sell vrednosti.

za poco f5 potem še nisi slišal

Sarkazem?;)


Zakaj sarkazem ? Za 400-500 € je Poco F5 Pro dejansko iPhone killer. Seveda ne absolutno ampak ko kriteriju P/P.

Argumentiras to izjavo?
Meni se F5 res ne zdi nic posebnega.
Ok, ima zanimiv SoC in tukaj se konca.
Ostalo je na nivoju 200€ xiaomijev. Kamera celo slabsa od rn12pro.
V cemu sploh parira z iphonom?

krho ::

kanarin je izjavil:

ZveeZ je izjavil:

Luka99 je izjavil:

ZveeZ je izjavil:

Xiaomi ne bo nikoli imel iphone killerja.
Tudi ce so novi na podobnem nivoju, so tudi enako dragi. Kdo je tako nor, da bi za 1300€ raje kupil "xiaomi 15 ultra sport v8 pro plus 5G hybrid" namesto "iphone 16 pro max+++"?
Ce ne drugo, bi izgubil veliko vec na re-sell vrednosti.

za poco f5 potem še nisi slišal

Sarkazem?;)


Zakaj sarkazem ? Za 400-500 € je Poco F5 Pro dejansko iPhone killer. Seveda ne absolutno ampak ko kriteriju P/P.

Ti kar kupi jajca od Poco F5, ima iste probleme kot X, mamaplate crkujejo kot po tekočem traku. Poco ni bil sposoben tega zrihtat v zadnjih nekaj letih.
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

SmeskoSnezak ::

Ce koga zanima, xiaomi redmite note 12 pro za uskoro 200:
https://www.amazon.de/-/en/Xiaomi-Redmi...
@ Pusti soncu v srce... @

Zimonem ::

drug procesor od 5g etc... ni vse glih kar se reče rn 12pro

ZveeZ ::

SmeskoSnezak je izjavil:

Ce koga zanima, xiaomi redmite note 12 pro za uskoro 200:
https://www.amazon.de/-/en/Xiaomi-Redmi...

Rn12pro (brez 5G) je rebrandan 2 leti star rn10pro. Edina razlika je hitro polnjenje 67w vs 33w.

Edit: jutri bo predstavljena rn13 serija.
Kitajski rn13 pro+ izgleda kar zanimiv

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ZveeZ ()

bosmla ::

SmeskoSnezak je izjavil:

Ce koga zanima, xiaomi redmite note 12 pro za uskoro 200:
https://www.amazon.de/-/en/Xiaomi-Redmi...

Je kaj za podobno ceno s Snapdragon-om?

ZveeZ ::

bosmla je izjavil:

SmeskoSnezak je izjavil:

Ce koga zanima, xiaomi redmite note 12 pro za uskoro 200:
https://www.amazon.de/-/en/Xiaomi-Redmi...

Je kaj za podobno ceno s Snapdragon-om?

Ta model ima Snapdragon 732G.

Meanwile je bila predstavljena RN13 serija za kitajski trg:
https://www.gsmarena.com/xiaomi_redmi_n...

Rn13pro+ izgleda waw. Mogoce po dveh "flop" serijah, dobimo spet en dober redmi note.

SmeskoSnezak ::

ZveeZ je izjavil:

bosmla je izjavil:

SmeskoSnezak je izjavil:

Ce koga zanima, xiaomi redmite note 12 pro za uskoro 200:
https://www.amazon.de/-/en/Xiaomi-Redmi...

Je kaj za podobno ceno s Snapdragon-om?

Ta model ima Snapdragon 732G.

Meanwile je bila predstavljena RN13 serija za kitajski trg:
https://www.gsmarena.com/xiaomi_redmi_n...

Rn13pro+ izgleda waw. Mogoce po dveh "flop" serijah, dobimo spet en dober redmi note.

Rn12Pro (not plus) 5g je zate flop? Sam da pravilno razumem, hvala. Smeska
@ Pusti soncu v srce... @

ZveeZ ::

SmeskoSnezak je izjavil:

ZveeZ je izjavil:

bosmla je izjavil:

SmeskoSnezak je izjavil:

Ce koga zanima, xiaomi redmite note 12 pro za uskoro 200:
https://www.amazon.de/-/en/Xiaomi-Redmi...

Je kaj za podobno ceno s Snapdragon-om?

Ta model ima Snapdragon 732G.

Meanwile je bila predstavljena RN13 serija za kitajski trg:
https://www.gsmarena.com/xiaomi_redmi_n...

Rn13pro+ izgleda waw. Mogoce po dveh "flop" serijah, dobimo spet en dober redmi note.

Rn12Pro (not plus) 5g je zate flop? Sam da pravilno razumem, hvala. Smeska

Za redmi note serijo, ja. Sicer pa cisto spodoben telefon (sem ga kupil zeni za zamenjavo rn10pro).
Redmi note so bili vedno pred konkurenco v budget midrange-u. Bi si drznil reci celo pionirji.
Rn12p5g pa ne izstopa od konkurence, pro+ ravno tako ne, predvsem zaradi visoke cene.
Rn13pro+ pa bi znal bit dober deal tudi za 400€. No, pocakajmo na prve reviewe.

Vanadium ::

400€ za mediatek telefon? Hvala ampak ne hvala. Raje malo manj € pa vzamem RN 13 pro s Snapdragon 7s Gen 2 v kolikor se ga bo dalo pri nas kupiti... Imaš vsaj večje šanse za custom rom potem. Ko bo pa mediate začel podpirat custom rome, potem pa razmislim tudi o njihovem procesorju. Dejansko, če bo dobavljiv ga vzamem, ker moj RN9s že počasi popušča po 3+ letih.

ZveeZ ::

Ja ok, za specificen namen uporabe odpade vse kar nima Snapdragona.
Za normalno uporabo, brez igrackanja, je tudi Mediatek v redu.

Zimonem ::

Kaj je pa narobe z mediatekom?

Master_Yoda ::

Ni custom ROMov za telefone z mediatek procesorji. Mislim da zaradi tega ker ne dajo sourcov za driverje ven in bi posledicno bilo treba reverse-engineerat, kar pa se noben ne bo spravil delati.

P.S. Upam da bo za evropski trg RN13 imel snapdragona noter ...
Dovie'andi se tovya sagain.

Zgodovina sprememb…

««
367 / 375
»»